17369.
347. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Tolsztoj: Feltámadás. 1-2. köt. Bp., é. n., Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Illusztrációkkal, a két kötet egybekötve. Díszes, kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.