Milliók könyve sorozat 10 kötete:
Virginia Curson: Az édes lázadó I-II. kötet.,
L. Schücking: Szerelmi összeesküvés, Gaskell: Szerelmes tavasz, Villányi Sándor: Társaságbeli úriasszony, Borstendörfer: Krisztina királynő, A. Applin: Csak a szerelem!, F. Gerstäcker: Perzselő szerelem, M. Donovan: A nőgyűlölő, Arthur Tuckermann: A boldogság dala. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, változó állapotban. +
Lola Stein: És elszakad a film. Színes regénytár. Bp., én., Színes Regénytár. Kiadói papírkötés, kissé foltos.+
Világváros regények 2 kötete: Faragó Sándor: A házasságközvetítő., Görög László: Egy kulcs és még egy kulcs. Bp.,é.n.,Literaria. Kiadói papírkötés, kissé foltosak.
Bartók Béla: Cantata Profana. A kilenc csodaszarvas. Kroó György előszavával. Réber László rajzaival. Bp.,1974, Zeneműkiadó. Kiadói nyl-kötésben, kopott borítóval és gerinccel. Számozott (1500/1197.) példányban.
Ötvös László (1930-?) 3 műve a szerző dedikációjával: Emlékezzünk régiekre, áldozatokra! Kunaradaras, 1992, Kunmadaras Nagyközség Önkormányzata.+
Károli Gáspár bibliafordításának jelenléte a népi vallásosságban. Szolnok, 1995, Karcagi Nyomda. +
Dr. Ötvös László. Az interjút készítette Bartha Ákos. Szerk.: Kádár Judit. hn, 2013, kn.
Egy doboznyi vegyes témájú könyv és folyóirat -Tőkés László: Temesvár ostroma '89; Péterffy Ida: Pálóczi Horváth Ádám Szántódon; Kecskés László: Komárom az erődök városa, Hollós Ervin - Lajtai Vera: Horthy Mikós a fehérek vezére, stb.
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,) Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.), 140 p.+ 10 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a hátsó borító kissé sérült, foltos, a címkép hátoldalára egy képet ragasztottak.
Mangasi Sihombing: From the Indonesian Batak Ulos to the Hungarian Porcelain and the tears of a boy. Bp.,2008, The Embassy of the Republic of Indonesia. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző, volt indonéz nagykövet által dedikált.
Nemzeti Könyvtár 2 kötete:
Upton Sinclair: Letűnt világ. A szövegrajzokat és a borítólapot Jeges Ernő készítette. Benne: Dr. Kerekesházy József: Trianoni béketárgyalások magyar szemmel. Nemzeti Könyvtár 95. Bp.,1943, Stádium. Kiadói papírkötés.+
Asztalos István: A fekete macska. (Elbeszélések.) Szövegrajzok és a borítólap Littkey György munkája. Benne: Ruttkay György: Egy világhíró magyar festőművész. Nemzeti Könyvtár 134. Bp.,1944, Stádium. Kiadói papírkötés.