Juhász Gyula összes versei. 1905-1929. Sík Sándor előszavával. Sajtó alá rendezte Paku Imre. Szeged, 1940, Szukits. 1 t.+VIII+384 p. Későbbi átkötött álbordás aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, pár lap fűzése laza, a lapélek foltosak. ajándékozási sorokkal.
1910 Kelemen Béla: Hogyan olvassunk és hogyan írjunk. Jegyzetek és tanácsok az ifjúság számára. Székesfehérvár, 1910, Csitári K. és Társa,23 p. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
Dr. Horváth Cyrill: Régi magyar irodalom története. A magyar irodalom története I. kötet. Bp.,1899, Athenaeum, VIII+755 p. Átkötött félvászon-kötés. A második kötet nem jelent meg.
Zoltán Péter: A képzelet varázslója. Jules Verne élete. Bp., 1972, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.+Rendkívüli utazások. Száz híres Verne illusztráció. Bp.,é.n.,Móra. Kiadói papírkötés.