16789.
347. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Falk Géza: Beethoven összes szimfóniái. Bp., 1943, SzöllÅ‘sy. 163 p. Bánó Endre egészoldalas illusztrációival. rajzaival. Második kiadás. Kiadói félvászonkötésben, kissé kopott borÃtóval.