16791.
347. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 800 HUF
12,73 EUR, 13,71 USD
Malonyai DezsÅ‘: A magyar nép művészete I. Reprint. A kalotaszegi magyar nép művészete. Bp., 1909, Franklin-Társulat (1985, Helikon). Hasonmás kiadás számos képpel, műmelléklettel és szÃnes táblával, kiadói festett aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban tékával