16678.
347. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
Nagy Elemér: Mai finn építészet. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.