16721.
347. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Szana Tamás: Száz év a magyar művészet történetéből 1800-1900. Festészet, szobrászat. Bp., 1901, Athenaeum. Kopott vászonkötésben, lapjai kijárnak.