16793.
347. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Szana Tamás: Száz év a magyar művészet történetéből 1800-1900. Festészet, szobrászat. Bp., 1901, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, megviselt állapotban.