16772.
347. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Ugo Foscolo (1778-1827): Jacopo Ortisz utolsó levelei. Bp., 1851, Eisenfels és Emich-ny., 150+2 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóban, foltos lapokkal.