1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.