16981.
347. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
1-től 100.000-ig terjedő számok hétjegyű logarithmusai és táblák politikai számtanhoz. Szerk.: Bogyó Samu és Havas Miksa. Bp.,(1910), Lampel Róbert. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, névbejegyzésekkel, névbélyegzővel, néhány jegyzettel.