10151. 347. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF 13,26 EUR, 14,29 USD
0 HUF
Patkó jelzéssel: Nyári fények. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk