Pfadfinder Zahl der Lose: 6
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1971665
12370
347
Scout
1933 Gödöllői Jamboree-n készült 9 db fotónegatív, rajta: Horthy Miklós és Robert Baden-Powell, stb., 12×9 cm 1919551
12371
347
Scout
1933 Jamboree Gödöllő utazási kitűző, 6. altábor / Jamboree paper badge for discounted rail travel, Camp 6
1919559
12372
347
Scout
1933 Jamboree Gödöllő utazási kitűző, 11. altábor (szakadással) / Jamboree paper badge for discounted rail travel, Camp 11 with tear
1970144
12373
347
Scout
Cserkész bőröv, h: 114 cm 1613528
12374
347
Scout
1935-1937 Magyar Cserkész. XVI. évf. 1.,3-4.,9-10.; XVII. évf. 3., 6.,18.; XVIII. évf. 1., 13., 16.; XXI.évf. 17. számok. Összesen 12 szám. Szerk.: Dr. Sztrilich Pál. Kartonált papírkötésben, egybekötve, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, szétvált kötéssel, az elülső kötéstábla belsején firka, a XVIII. évf. 13. szám hátsó borítója viseltes, XXI. évf. 17. szám megviselt állapotban.
1968824
12375
347
Scout
1934 A magyar cserkész c. újság felszerelési melléklete Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF