Porzellan Zahl der Lose: 149
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1968365
11163
347
Zsolnay lány könyvel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 1968196
11164
347
Zsolnay furulyázó pásztor, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm 1968168
11165
347
Zsolnay búzavirágmintás ékszertartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,5×7,5 cm 1970103
11166
347
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), apró kopásokkal, 16×8,5×12 cm
1968169
11167
347
Zsolnay búzavirágmintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:14 cm 1969877
11168
347
Hollóházi porcelán hal, cica és fogpiszkálótartó, jelzett, kopásnyomokkal, m: 2,5; 4,5 és 7,5 cm 1970242
11169
347
Hollóházi porcelán virágmintás doboz, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 30,5 cm 1872804
11170
347
Szob feliratos Hollóházi porcelán retró süteményes készlet.
1953056
11171
347
Hollóházi porcelán virágmintás bonbonier, kis tálka és kínáló, 3 db, matricás, jelzett 1968646
11172
347
Hollóházi Erika mintás tárgyak, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal, összesen: 5 db 1968892
11173
347
Hollóházi pletykálkodók, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal és hajszálrepedéssel, m:22 cm 1969037
11174
347
Hollóházi matricás dobozok (egyik Szász Endre által tervezett), jelzett, apró kopásnyomokkal, 8×7 cm, d:9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF