Porzellan Zahl der Lose: 149
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1916235
11199
347
Alföldi bonbonier Hódmezővásárhely címerével, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 12,5 cm + 3 db Hollóházi Vasas kupica, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 4,5×4,5×4 cm
1932016
11200
347
Gránit korsó, gyári mázhibával, jelzett, m: 12 cm, d: 9,5 cm 1970105
11201
347
Drasche porcelán bagoly Hollóházi balerina és olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7-13 cm, összesen: 3 db 1968063
11202
347
Gránit retro tányérok ( 3db), levonóképes, kopásnyomokkal, jelzett d:20,5 és 21 cm,
1970593
11203
347
Koszorusné rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal 17×11,5 cm 1889034
11204
347
Seltmann Josef Wahl fém fedeles söröskorsó, matricás, jelzett, hibátlan, m:20 cm (2×) 1973004
11205
347
Epiag 6 db süteményes tányér. Kis kopással d:17 cm 1973008
11206
347
Epiag 6 db süteményes tányér. Kis kopással d:17 cm 1973001
11207
347
Rosenthal porcelán 6 db kis tálka. Matricás, jelzett, kis kopással. d:10 cm 1972998
11208
347
Rosenthal porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 30x27 cm 1972989
11209
347
Villeroy és Boct Timor jelzett tálka. Kézzel festett, hibátlan. d: 14 cm
1969491
11210
347
Wallendorf táncoló kislány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF