11185. 347. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
9
0 HUF
Hollóházi csikós legény népviseletben, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 26,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk