11173. 347. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Hollóházi pletykálkodók, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal és hajszálrepedéssel, m:22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk