11165. 347. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Zsolnay búzavirágmintás ékszertartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,5×7,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk