17543.
348. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
22 000 HUF
58,36 EUR, 62,86 USD
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet. Teljes Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Néhány kötet gerince sérült.