17568.
348. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Lányi Sarolta: Őszi kert. DEDIKÁLT! Bp., 1956, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.