18635.
348. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Mikszáth Kálmán: Az apró gentry és a nép. Harminc kis elbeszélés. Bp.,1897, Révai. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, és gerinccel, hiányzó szennylapokkal, javított címlappal.