18603.
348. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Molnár Ferenc: Az éhes város I-II. kötet. Bp.,1912, Franklinm, 211+229 p. Második kiadás. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon sorozat-kötésben, kissé kopott borítóval.