17566.
348. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Németh László: A minőség forradalma V-VI. kötet. Bp., 1943, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötésben, fakó gerinccel, kissé kopott borítóval.