18608.
348. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Szép Ernő: Hetedikbe jártam. A toll mesterei. Bp.,é.n., Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, jó állapotban