17229.
348. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
26 000 HUF
68,97 EUR, 74,29 USD
A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban