15069.
348. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
A nyíregyházi Leánykálvineum. Református Tanítónőképző és Líceum Intézetének jubileumi évkönyve. 1928-1998. Szerk.: Ferenc Miklósné et alii. Nyíregyháza, 1998, (START-ny.) Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.