17253.
348. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Francia-magyar és magyar-francia nagy kéziszótár. Francia-magyar rész. Szerk.: Sauvageot Aurélien. Bp.,é.n., Dante. Francia és magyar nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.