Horváth Árpád: Muzsikáló szerkezetek története - A harangjátéktól a fénytelefonig. Bp., 1967. Táncsics Kiadó, Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval nyl védőcsomagolással
Geoff Jones: Építs és repülj a saját repülőgépeden. Fordította: Bánó Imre. Bp.,1997,Göncöl. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, foltos, hullámos lapokkal.
A fordító, Bánó Imre dedikációjával.
Ötven év a levegőben. Mátyásföldtől Hármashatárhegyig. 1952-2003. Szerk.: Dúzs István, Fekecs Gábor, Fülöp Tibor, Kovács János, Matuz István. Bp., 2003, Műegyetemi Sportrepülő Egyesület. Kiadói papírkötés.
Vass Balázs:
Repülőgép-, helikoter-, és hajtóműtípusok.;
Repülőgépek, helikopterek, rakéták. Bp.,1974-1982, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerincekkel. Az első könyvben a szerző dedikációjával.
Vegyes könyvtétel, 4 db:
Michael Taylor-David Mondey: Repülés. Tények és teljesítmények. Bp.,1993, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés.
Jereb Gábor: Vitorlázó repülőgépek. Bp., 1977, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
Wolf Dietrich Picht: A levegő országútjain. Bp., 1961, Gondolat. Kiadói kissé foltos félvászon-kötés.
Olaf Groehler: A légi háborúk története. 1910-1980. Fordította Nádai Gyula. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, a könyvtest egyben van, de elvált a borítótól.