Dr. Lutter Nándor: A méter-mérték ismertetése és az új mértékkel való számolási mód. Tanodai és magánhasználatra. Bp., 1875, Franklin, 64 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos.
Cipészipari ismeretek. Összeállította: Az ipari szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Ipari szakkönyvtár 28-30. Bp.,é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 238 p+6 t. (5 kihajtható és 1 egészoldalas ábra.) Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az egyik ábrát kitépték.