Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 286
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1978280
10219
348
Széles jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon-karton, keretben, 25×38 cm
1551676
10220
348
Szinay József (1881-?): Tihany 1937. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 21×27 cm 1977090
10221
348
Szőnyi jelzéssel: Férfi portré. Olaj, vászon, 47×35 cm 1962226
10222
348
Szunyoghy András (1946- ): Vajdahunyad vára. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
1962228
10223
348
Szvetenay György (1896-1952): Cannes. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27,5×38,5 cm 1979444
10224
348
Tamás 1929 jelzéssel: Cserkész grafika. Megjelent. Akvarell, papír. Jelzett. 13x18 cm 1878107
10225
348
Tarjáni Simkovits Jenő (1895-1995): Szemben a nappal. Rézkarc, papír, jelzett, 11,5×17 cm 1978283
10226
348
Tóth B. László (1906-1981): Falusi utca / Várakozás, 2 db rajz, ceruza, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 14×20 cm (2×)
1978731
10227
348
Török Ibolya (?- ): Kilátás, színezett rézkarc, jelzett, üvegezett fa keretben, 17×11,5 cm
1962137
10228
348
1847218
10229
348
1977175
10230
348
24000
Uhrig Zsigmond (1919-1993): Csendélet, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF