Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 286
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1977419
10243
348
Vörösmarty Magda (1933-): Pipacsok. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 21×11 cm 1974975
10244
348
Vörösmarty Magda (1933-): Erdőrészlet. Tus, papír, jelzett (szárazpecsét), 34×44 cm
1897545
10245
348
Weintrager Adolf (1927-1987): Tanyacsoport. Akvarell, papír, jelzett, 35×48 cm 1962275
10246
348
Zemplényi jelzéssel: Ablakban. Vegyes technika, papír, 42×60 cm
1979429
10247
348
Zombori Jenő (?-?): Vitorlások. Olaj, vászon, jelzett, 14×20 cm 1950600
10248
348
Olvashatatlan jelzéssel: Gmunden cca 1830. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 36×49 cm
1974405
10249
348
Olvashatatlan jelzéssel: Csónakázók, olaj, farost, 20×25 cm 1978315
10250
348
Olvashatatlan jelzéssel: Aktok és más vázlatok, 3 db. Vegyes technika, papír, 22×30 cm 1444248
10251
348
1934723
10253
348
Olvashatatlan jelzéssel: Éjszakai csónakos. Szén, papír, üvegezett keretben, 7×18 cm 1895218
10254
348
Olvashatatlan jelzéssel: Csónakosok. Fametszet, papír, 9,5×13 cm 1820852
10255
348
Olvashatatlan jelzéssel: Torony. Színezett rézkarc, papír, 26×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF