4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
1944 Magyarország helységnévtára 1944. + A Magyarországtól elcsatolt területek községeinek és városainak névjegyzéke. 1944. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky Viktor Rt.,XII+680+114 p. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, térképek nélkül.