5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
cca 1910-1920 Marx és Mérei mérőeszköz és műszergyár 4. sz. árjegyzéke. Fizikai, kémiai, laboratóriumi és kísérleti eszközök. Geodéziai műszerek. Bp., Korvin-ny. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, sérült borítóval, kijáró elülső szennylappal, laza sérült kötéssel, egy lapon bejegyzéssel.