Fotoapparaten, Kameras, Zubehör Zahl der Lose: 14
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1977202
11393
348
Cameras, film, accesories
Kodak EasyShare LS743 digitális fényképezőgép, működőképes 1976695
11394
348
Cameras, film, accesories
cca 1900 Bausch & Lomb Rapid Rectilinear objektív Kodak zárszerkezettel, működőképes állapotban, apró karcolásokkal / Antique camera lens with shutter, in working condition, with small scratches 1980566
11395
348
Cameras, film, accesories
cca 1935 Coronet Every Distance box fényképezőgép, kopottas állapotban / Vitage British box camera, in slightly worn condition 1967870
11396
348
Cameras, film, accesories
cca 1935 Agfa Box 44 fényképezőgép, kissé kopottas állapotban / Vintage Agfa box camera, in slightly worn condition
1976052
11397
348
Cameras, film, accesories
Minolta Dynax 404si tükörreflexes fényképezőgép, AF Zoom 28-80mm 1:3.5-5.6 objektívvel, napellenzővel, kezelési útmutatóval, bontatlan Kodak 200 Color Plus filmmel, Nikon vászontáskában.
1976030
11398
348
Cameras, film, accesories
Olympus OM-101 Power Focus filmes fényképezőgép, Olympus OM-System Zuiko Auto-S 50mm 1:1.8 objektívvel, Olympus RM-2 remote control, Carena Handy vászontáskában.
1813483
11399
348
Cameras, film, accesories
Zorki (Zorkij) 10 távmérős fényképezőgép, Industar-63 45mm f/2.8 objektívvel, eredeti bőr tokjában, működőképes, szép állapotban, Vesta vakuval / Vintage Russian rangefinder camera,in oroginal leather case, with Vesta flash, in good, working conditon
1887086
11400
348
8500
Cameras, film, accesories
Meyer-Optik Görlitz Orestegon 29mm f/2.8 objektív, M42 csatlakozással, hátsó sapkával, dobozzal
1293784
11401
348
28000
Cameras, film, accesories
Nikon EM fényképezőgép Nikkor 50 mm 1:1,8-as objektívvel, Nikon SB-E vakuval, műbőr táskában,
1686322
11402
348
Cameras, film, accesories
12 db jelzett, sorszámozott fém fénykép kazetta
1957003
11403
348
5500
Cameras, film, accesories
Hatschek és Farkas diavetítőgép, átalakított kábellel, működik, m: 21 cm
1962866
11404
348
Cameras, film, accesories
cca 1970 Polaroid Colorpack II fényképezőgép, jó állapotban / Vintage Polaroid instant film camera, in good condition
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF