Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 50
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1841029
30956
348
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1961. "KATE" zománcozott fém túrajelvény (30x32mm), mellette a jelvény készítéséhez használt verőtő. (69mm) T:2 /
Hungary 1961. "KATE" enamelled metal tour badge (30x32mm), with the metal die used to make the badge. (69mm) C:XF
1979944
30957
348
Numismatik
~1970. "KISZ 1919-1957" aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:1- 1966146
30958
348
Numismatik
~1970-1980. "Kispestért" részben zománcozott Cu kitüntetés (36mm) T:1-
1979025
30959
348
Numismatik
~1970-1980. "BKV Jegyvizsgáló" fém jelvény (44mm) T:2 1949820
30960
348
Numismatik
~1970. "A Vízgazdálkodás Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott kitüntetés, miniatűrrel T:1-
1965927
30961
348
Numismatik
1974. "Tűzbiztonsági Érem ezüst fokozata" ezüstözött és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-
1964019
30962
348
Numismatik
1974. "Munka Érdemrend ezüst fokozat" adományozói okirata, mellette viselésre jogosító igazolvánnyal.
1962912
30963
348
Numismatik
1979. " 'Szamuely Tibor' emléktúra" jelvény (30mm) T:2
1945596
30964
348
Numismatik
1980. "Felszabadulási Emléktúra 35" zománcozott fém jelvény (35mm) T:2
1925692
30965
348
Numismatik
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban + adományozói okirattal T:1- / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case + with awarding certificate C:AU
NMK 720.
1972685
30966
348
Numismatik
1985. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés szalagon, nem saját szalagsávval, sérült dísztokban T:1- 1965918
30967
348
Numismatik
1987. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF