1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Tóth Sándor: A magyar szabadság atyja. Regényes korrajz. Pataky László rajzaival. Bp.,(1909),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) 1 t.+156+1 p.+5 t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal.