16956.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
Dr. Stachó Tibor: Felsőbb mennyiségtan. Bp.,é.n.,(Wodianer F. és Fiai-ny.), 623 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kopott borítóval.