16962.
349. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, jó állapotban.