Anna Fleischer: Virág csendélet. Olaj, farost. Jelzés nélkül.25x45 cm... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/349/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Anna-Fleischer-Virag-csendelet-Olaj-farost-Jelzes-nelkul25x45-cm-Keretben~II1981932
1981932
10046
349
Rufpreis:
5 000 HUF 13,26 EUR , 14,29 USD
Beschreibung: Anna Fleischer: Virág csendélet. Olaj, farost. Jelzés nélkül.25x45 cm Keretben.
: turóczi_márk