10160. 349. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Női portré. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 10x10 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor