10161. 349. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF 5,31 EUR, 5,71 USD
0 HUF
Szalay jelzéssel: Kalapos ember. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×17,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk