Amerikai Egyesült Államok 1979. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1979 Béke érem" Br érem, peremén jelzett (38,5mm) T:1 (eredetileg PP) USA 1979. "Official United Nations Commemorative Medal - 1979 Peace Medal" Br commemorative medallion, hallmarked on edge (38,5mm) C:UNC (originally PP)
Ausztria ~1910. "Alpesi Kutyabarátok Egyesülete - Graz" aranyozott fém emlékérem (40mm) T:2,2- átfúrva,ph. Austria ~1910. "Alpenlandischer Verein der Hundefreunde Sitz in Graz" gold plated metal commemorative medal (40mm) C:XF,VF hole,edge error
Ausztria 1988. "II. János Pál Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre" Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (73x164mm) T:1 Austria 1988. "Papst Johannes Paulus II in Österreich - Ja zum glauben ja zum leben" Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (73x164mm) C:UNC
Csehszlovákia 1935. "Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja" Br emlékérem. Szign.: O. Spaniel (50mm) T:2 Czechoslovakia 1935. "85th Anniversary - Birth of Tomas G. Masaryk" Br commemorative medallion. Sign.: O. Spaniel (50mm) C:XF
ENSZ 1981. 6db klf Ag emlékérem, megcímzett érmés borítékon elsőnapi bélyegzős bélyeggel, eredeti gyűjtői albumban (0.925/38,5mm) T:PP United Nations 1981. 6pcs of diff Ag commemorative medals in envelope with first day issue stamp and certificate, in original collectors album (0.925/38,5mm) C:PP
Lengyelország 1987. "Bem József tábornok 1794-1850" Br emlékérem, eredeti "MENNICA PANSTWOWA W WARSZAWIE" tokban. Szign.:IS (70mm) T:1- Poland 1987. "General Jozef Bem 1794-1850" Br commemmorative medallion. In original "MENNICA PANSTWOWA W WARSZAWIE" case. Sign.:IS (70mm) C:AU
Oroszország DN "Die russischen Zaren in echtem Silber (Az orosz cárok valódi ezüstön)" Ag emlékérem kollekció (24xklf), dísztokban, az egyes érmék német nyelvű tanúsítvánnyal valamint a gyűjteménye egésze kézi sorszámozású, német nyelvű tanúsítvánnyal T:PP kis patina, ujjlenyomat, fo. / Russia ND "Die russischen Zaren in echtem Silber (Russian Tsars in real Silver)" Ag commemorative medallion coll...
Románia 1881. "I. Károly / Mezőgazdasági és Ipari Díjérem" Br emlékérem. Szign.: W. Kullrich F. (59mm) T:2 ph. Romania 1881. "Carol I / Agriculture and Industry award medal" Br commemorative medal. Sign.: W. Kullrich F. (59mm) C:XF edge error