Keramiken Zahl der Lose: 31
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1969221
11110
349
Art-ceramics
5 db lovas témájú kerámia fali dísz, különböző méretekben, kis hibákkal
1908029
11111
349
4800
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos repesztett mázas váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:22 cm
1972599
11112
349
Art-ceramics
Fekvő kutya, mázas kerámia, jelzés nélkül, karcolásokkal, h:25 cm, m:16 cm
1970315
11113
349
Art-ceramics
Húzd rá, babám!, népi jelenetes mázas kerámia falitányér, sérült, kopásokkal, d: 18 cm
1983077
11114
349
Art-ceramics
Puttós kínáló, fehér mázas, jelzett (Italy), apró mázhibákkal, m: 14,5 cm
1956346
11115
349
Art-ceramics
Jelzett iparművész bonbonier, mázas raku kerámia, hibátlan, m: 13 cm
1820523
11116
349
Art-ceramics
Mutatós mázas kerámia párologtató, hibátlan, m: 15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF