Keramiken Zahl der Lose: 31
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1987037
11086
349
40000
Art-ceramics
Medgyessy Ferenc (1881-1958): Kőrösi Csoma Sándor. Terrakotta, jelzett, 34×27 cm
1900796
11087
349
28000
Art-ceramics
1986777
11088
349
Art-ceramics
cca 1900 Schütz Cilli díszkancsó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, a talpán lepattanásokkal, m: 41,5 cm 1983082
11089
349
34000
Art-ceramics
Jelzett szecessziós váza pár és kaspó (hajszál repedéssel), kézzel festett mázas majolika, m:31 cm (2×), 35×19 cm
1983218
11090
349
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalat. Lábas kínáló tál. Kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:32 cm 1948348
11091
349
36000
Art-ceramics
XIX. sz.: Jelzés nélkül. Keleti szent ember. Porcelánfajansz. Mázas. 27 cm / Oriental priest. Fayance 27 cm.
1948339
11092
349
70000
Art-ceramics
XIX. sz. első fele: MS jelzéssel ónfedeles céh kancsó. Festett, mázas kerámia, lepattanással, / Guild jar. Ceramic with tin lid. 27 cm
1957341
11093
349
Art-ceramics
Mázas kerámia óra új állapotban, dobozában, elemmel d: 24 cm 1964708
11094
349
Art-ceramics
Goebel/Hummel falikép, kisfiú méhecskével, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopásokkal, d: 14,5 cm
1957164
11095
349
Art-ceramics
Jelzett retró kis váza, mázas festett kerámia, apró kopásnyomokkal, m:10,5 cm
1957158
11096
349
Art-ceramics
Jelzett német retró két ágú váza, mázas festett kerámia, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
1925955
11097
349
Art-ceramics
Spániel, mázas festett kerámia, jelzés nélkül, máz hibával,m:13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF