Porzellan Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1981741
11156
349
Zsolnay liliomos kis dobozka, kézzel festett, jelzett, máz alatti repedésekkel, 7×7×4,5 cm 1981749
11157
349
Zsolnay búzavirágmintás kis dobozka, kézzel festett, jelzett, máz alatti repedésekkel, 7×7×4,5 cm 1981762
11158
349
Zsolnay pillangómintás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×10×6 cm 1981499
11159
349
Zsolnay porcelán mélytányérok, jelzett, kopásnyomokkal, 6 db, d: 24 cm
1963522
11160
349
30000
cca 1880 Zsolnay lámpatest (négy részes, szétszerelve), kézzel festett porcelánfajansz, talapzaton festék lepattogzással, jelzett (TJM), m: 38 cm, hiányos fém szerelékekkel 1934518
11161
349
Zsolnay kohászok fehér mázas porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 20,5 cm
1929065
11162
349
5500
1969490
11163
349
Zsolnay összebújó őzike pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, h:14 cm 1984168
11164
349
Hollóházi porcelán gyűszű, 4 db + 1 db kupica, hajszálrepedéssel, matricás, jelzett 1985484
11165
349
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán dobozka és hamutál, jelzett, kopásnyomokkal, 14×9×4,5 cm, d: 12 cm 1983942
11166
349
Hollóházi gyöngytyúk, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 6 cm 1983390
11167
349
Hollóházi paprikafüzéres nő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF