Porzellan Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1939235
11180
349
1968063
11181
349
3200
Gránit retro tányérok ( 3db), levonóképes, kopásnyomokkal, jelzett d:20,5 és 21 cm,
1985219
11182
349
Rosenthal studio-linie váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24,5 cm 1972989
11183
349
Villeroy és Boct Timor jelzett tálka. Kézzel festett, hibátlan. d: 14 cm 1986622
11184
349
August Nowotny Altrohlau retró malacos mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, kopott 1985347
11185
349
3400
Augarten Wien kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
1982221
11186
349
Unterweissbach retró piros pöttyös lány, kézzel festett, jelzett (Kurt Steiner), apró kopásokkal, m: 26 cm 1981854
11187
349
MZ osztrák porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett (forgalmazó: Párisi Nagy Áruház), tető nélkül, kopásokkal, m: 20,5 cm 1983913
11188
349
Ilmenau német bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 12×8,5×6,5 cm
1983982
11189
349
Arpo román teás készlet: kiöntő, tartók, tálca, matricás, jelzettek, különböző méretben 1985231
11190
349
Royal Albert porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 15×12 cm
1838565
11191
349
Gräfenthal Scheidig Kunst porcelán puttópár, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF