1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Ferenczy L. Tamás: A felfedező ásó nyomán. Bp.,én., Dante. Fekete-fehér képtáblákkal és szövegközti illusztrációkkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.