10106. 350. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF 10,61 EUR, 11,43 USD
0 HUF
Péter Mária (1917-1975): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk