2013. 5Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben + 2013. "I. Lajos aranyf... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/350/kategorien~Numismatik/Ungarische-Munzen-und-Munzen-mit-ungarischem-Munzzeichen~1000008/2013-5Ft-200Ft-6xklf-forgalmi-sor-szettben-plus-2013-I-Lajos-aranyforintja-aranyozott-Ag-jelzet~II1930657
1930657
30435
350
7500
Hungarian coins and coins with Hungarian mint marks
Numismatik
Beschreibung: 2013. 5Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben + 2013. "I. Lajos aranyforintja" aranyozott Ag, jelzett utánveret (3,491g/0.999/20mm) T:PP
: ekb