17269.
351. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kenedi Géza: Lőporfüst. Az 1878-ik évi bosnyák háborúból. Bp., 1904, Singer és Wolfner. Félvászon kötés, kopottas állapotban.